O nás

Dieta, která funguje!

Ještě nikdy to nebylo tak jednoduché a dostupné jako teď. Ketoaktiv je opravdu dostupný pro každého. Přinášíme Vám roky ověřený komplex proteinové diety, jejíž základy byly položeny v druhé polovině minulého století, pozorováním příběhu dlouhodobého půstu.

Za všechno může ketóza a profesor Blackburn - jeden za navození biochemického stavu, který rozkládá a spaluje zásobní tuk jako zdroj energie na zabezpečení energetických potřeb organizmu a druhý za definici známého protokolu bílkovinných diet, který se dodnes využívá v různých modifikacích.

Řešení pro obezitu a nadváhu

Proteinová neboli bílkovinná, nebo chcete-li ketogenní dieta, zaznamenává v posledních letech stejně bouřlivý rozvoj jako obezita sama.

Není proto divu, že se za posledních několik let na trhu objevilo nespočetné množství značek, které se unisono opírají o funkční koncept redukce tělesné hmotnosti tak, jak ho definoval dr. G. Blackburn v roce 1973. Činnost všech takto pojatých brandů je záslužná, protože klientovi nabízí skutečně fungující systém, s téměř jistou redukcí tělesné hmotnosti, za podmínky dodržení klasického nebo inteligentně modifikovaného blackburnského protokolu.

Široká nabídka jídel

Obchodním cílem naší společnosti nebylo vytvoření dalšího z mnoha již existujících konceptů, ale jen nabídka nového brandu, který tvoří více než 40 kvalitních proteinových jídel, avšak za podstatně příznivější cenu, než jakou nabízí naše konkurence.

Rozsáhlá analýza trhu nám totiž přinesla překvapivá zjištění:

  • Všeobecnou spokojenost klientů s výsledky bílkovinné diety (kladně ji hodnotilo téměř 90 % respondentů).
  • Významnou nespokojenost s vysokou finanční zátěží, kterou dieta reprezentuje (téměř 40 % respondentů).

Jednoduchou úvahou jsme dospěli k tomu, že existuje značné procento klientů, kteří by rádi touto metodou redukovali svou hmotnost, ale neumožňuje jim to jejich finanční situace.

Cenová dostupnost

Položili jsme si proto otázku, zda není možné snížit výrobní cenu proteinových jídel tak, aby se stala dostupnou nejen existujícím klientům, ale i těm, kteří doteď z ekonomických důvodů váhali nebo si to nemohli dovolit. Zároveň jsme se snažili vytvořit dostatečně širokou jak chuťově, tak i druhově potřebnou i pro dlouhodobější redukci nadváhy.

Jsme rádi, že můžeme po mnohoměsíčním úsilí představit projekt KETOAKTIV®, projekt, kde první i poslední starostí je dostupnost a PŘÍZNIVÁ CENA PRO KONCOVÉHO ZÁKAZNÍKA.

Co garantujeme

  • Širokou škálu kvalitních proteinových jídel vhodných pro všechny typy bílkovinných diet, ale za bezkonkurenčně nejnižší ceny!
  • Proteinová jídla vyhovující nejpřísnějším kritériím a normám EU, včetně poslední direktivy EU 432/2012.
  • Předem sestavené balíčky za výhodné ceny. Nemusíte složitě vymýšlet, co si objednat a ještě ušetříte.
  • Pružný e-shop, kde poštovné platíme u všech objednávek nad 2000 Kč bez DPH!